JSME ČISTÝ FESTIVAL! TŘÍDÍME TOTIŽ ODPADY!

Třídění odpadů na JamRocku je již samozřejmostí. Plasty, papíry a plechovky můžete třídit do speciálních barevných košů nebo na stánku Čistý festival. Ať už budete třídit odpady kdekoliv, čekají vás za to odměny.

 

Na stánku Čistý festival se dárku dočká každý, kdo přinese určité množství plastů nebo papírů. Jak na to? Stačí přinést deset, dvacet nebo třicet plastů či papírů
a vyměnit je za stírací los. Každý los pak vyhrává pěkný dárek! Celkem můžete vyhrát devětrůzných odměn. Navíc, za třicet tříděných kusů plastů, například pivních kelímků, odměňujeme speciálním žetonem na jedno pivo zdarma!

 

Recyklační hlídka vás odmění také u barevných košů určených na třídění odpadů. Pokud budete přistiženi, jak do nich odhazujete plasty, papír nebo plechovky, získáte jako odměnu Nick Nack kelímek z limitované edice vyrobené výhradně pro čisté festivaly. Nevratný kelímek je speciálně vyroben s podílem recyklovaných plastů.

 

Kromě toho, že na festivalu budete třídit odpady, pomůžete nám také získat certifikaci Čistý festival. Tato certifikace je od roku 2008 udělována společností
EKO-KOM, a.s. odpovědným festivalům za to, že umožňují svým návštěvníkům třídit odpady a snaží
se udržovat své areály čisté. 

 

3 cistyfestival
^
[CNW:Counter]