slideshow
TOMÁŠ KLUS s KAPELOU
slideshow
MARPO
slideshow
ANETA LANGEROVÁ
slideshow
ŚKWOR
slideshow
MANDRAGE
slideshow
RYBIČKY 48
slideshow
UDG
slideshow
slideshow
STO ZVÍŘAT
slideshow
VISACÍ ZÁMEK
slideshow
ZAKÁZANÝ OVOCE
slideshow
TOTÁLNÍ NASAZENÍ
slideshow
slideshow
shatter new

TŘI DNY ŽIVOTA NAVÍC

10.JAMROCK  -  PRVNÍ POTVRZENÍ ÚČINKUJÍCÍ!

TOMÁŠ KLUS, MARPO, MANDRAGE, ŠKWOR, UDG, ANETA LANGEROVÁ, RYBIČKY 48, STO ZVÍŘAT, VISACÍ ZÁMEK, ZAKÁZANÝ OVOCE, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, SHATTER, SEBASTIAN, HASHBERRY, a desítky dalších...!

 

 

 

PRVNÍ NÁLOŽ KAPEL NA 10. JAMROCKU 2017!

Po dlouhé době uvidíme pauzujícího TOMÁŠE KLUSE s kapelou na výročním 10.JamRocku! Přivítáme skvělou Anetu Langerovou, která zde vystoup...

Více >

10. JamROCK bude nejdelší - 4 denní!

Protože 10. výročí se musí pořádně oslavit, přidáváme ještě další den, takže celý JAmRock bude probíhat od čtvrtka 8.června do ned...

Více >

HLASOVÁNÍ DO ANKETY OBLÍBENOSTI BYLO UKONČENO

a teď probíhá počítání hlasů. Už teď je však jasné, že některé kapely nás překvapily svojí popularitou a u jiných, kde bychom si ře...

Více >

PŘEDPRODEJ na 10. JamRock 2017 ZAHÁJEN!

První ohlášení účinkující ANETA LANGEROVÁ a UDG! Přidáváme zahřívací čtvrtek! Již nyní můžete zakoupit vstupenky na výroční 10. roč...

Více >
1
2
3

VSTUPENKY - prodejce Ticketstream

CENY VSTUPNÉHO v PŘEDPRODEJI:

 

1. SÉRIE - ZÁKLADNÍ VSTUP

čtvrtek-sobota (OMEZENÝ POČET VSTUPENEK)                              VYPRODÁNA

 

 2. SÉRIE  ZÁKLADNÍ VSTUP

čtvertek sobota (OMEZENÝ POČET VSTUPENEK)                            390Kč (v hospůdce Imrvere v Žamberku a v rest. V Kopečku v Letohradu)

INFORMACE
průvodce festivalem

INFO PRO KAPELY:

Výběr účinkujících je výsledek týmové práce, ankety diváků, průzkumu agentury a konečného rozhodnutí našeho dramaturga. Prosíme proto, NEPOSÍLEJTE NÁM NABÍDKY! Rádi bychom Vám odpověděli, ale vzhledem k tomu, že jen na BANDZONE je rgistrováno přes 30 000 kapel a my dostáváme denně taková množství mailů, že je nestíháme, ani při nejlepší vůli a vzhledem k další práci, otevřít, není to možné. Děkujeme za pochopení. 

 

 

 

Areál festivalu JamRock
Klostermanova, 564 01 Žamberk, Česká republika

GPS: 50.079575,16.450113

Mapa: http://g.co/maps/98p2k

 


Zvětšit mapu

DOPRAVA

Žamberk je velmi malebné městečko s nádherným okolím, zámkem i přírodou a řekou a koupalištěm. Nachází se v Pardubickém kraji na jižním cípu úpatí Orlických Hor.

 

Nejbližší větší města: okres Ústí nad Orlicí cca 30 km, Šumperk cca 35 km (na východ), Rychnov cca 20 km (na severozápad), krajské Pardubice cca 50 km (zhruba na jihozápad), Hradec Králové cca 50 km na západ, Olomouc cca 100 km (na jihovýchod)


Parkování

V Žamberku bude návěstí na parkoviště, které stojí jen 50Kč na celé 3 dny! Pod dohledem (nikoli hlídané - za věci ani vozidla se neručí!) a hned vedle má přechodně po dobu JamRocku sídlo Policie. Neparkujte jinde, vozidlo vám odtáhnou!

STANOVÉ MĚSTEČKO

Stanové městečko je zcela ZDARMA! a letos vám nabídne vylepšenou hygienu včetně SPRCH a většího množství WC.

Vylepšený bude zároveň i catering, kde krom piva a dalších nápojů koupíte i jídlo včetně ranních snídaní.

DALŠÍ UBYTOVÁNÍ

KROM STANOVÉHO MĚSTEČKA NAJDETE V OKOLÍ MNOHO UBYTOVACÍCH KAPACIT OD PENZIONŮ, KEMPŮ S CHATKAMI AŽ PO HOTELY. JAMROCK JE V REKREAČNÍ OBLASTI.

Penziony a hotely v okolí

www.orlicko.cz

 

KONTAKTY

Kontaktní adresa:

Festival Jam Rock

Nerudova 198

500 02 Hradec Králové

 

Booking kapel Libor Pavlata libor.pavlata@jamrock.cz
Merchandising Radka Pavlatová radka.pavlatova@casopisvyber.cz
Stage manging Jiří Sloupenský jirka.sloupensky@gmail.com
Portály, VIP, Press Iva Rejlová iva.rejlova@jamrock.cz
Produkce  Miroslav Rybář rybar.mi@seznam.cz 
     

 

 

PRO PRODEJCE

Catering

Zájemci o catering i nonfood (stánky s čímkoliv) zasílejte nabídky na adresu:  radka.pavlatova@casopisvyber.cz 

 

PRESS

Akreditace, vstupenky

Kontaktní osoby:

Iva Rejlová: iva.rejlova@jamrock.cz

Matěj Pavlata: pavlata.matej@gmail.com

 

PRESS

Iva Rejlová: iva.rejlova@jamrock.cz

 

PRO KAPELY

PRO ROK 2016 JSOU VŠECHNY SLOTY OBSAZENY, PROTO JIŽ NELZE ŽÁDNÉ SKUPINY DO LINE-UPU ZAŘADIT. ĎĚKUJEME ZA NABÍDKY, DALŠÍ NÁM JIŽ NEZASÍLEJTE, VZHLEDEM K PRACOVNÍMU VYTÍŽENÍ NEMŮŽEME ANI NA JEDNOTLIVÉ NABÍDKY ODPOVÍDAT. 

PRO ROK 2017, KDY JAMROCK OSLAVÍ 10.VÝROČÍ, BUDOU VYBÍRÁNY SKUPINY Z TĚCH, KTERÉ ZA UPLYNULÉ ROKY NA JAMROCKU VYSTOUPILY A U DIVÁKŮ SE SETKALY S NEJVĚTŠÍM OHLASEM. PROTO NÁM NA ROK 2017 TAKÉ NABÍDKY NA VYSTOUPENÍ NEZASÍLEJTE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

PRO ROK 2018 BUDOU PRO NABÍDKY ÚČASTI VYTVOŘENA PRAVIDLA A PARAMETRY POZDĚJI.

CHCI PRACOVAT NA FESTIVALU

Pokud máte zájem pracovat na festivalu, pošlete mail na adresu info@jamrock.cz a do předmětu zadejte heslo: brigáda TEAM a do mailu napište svoji představu co by jste chtěli dělat a zda zdarma nebo za peníze a za kolik. Nejatraktivnější pozice budou samozřejmě obsazovány nadšenci, kteří nechtějí nic a zajímá je hlavně práce na festivalu a zázemí. Nezapomeňte však že: FESTIVAL A JEHO PŘÍPRAVA JE SICE ZÁBAVA, ALE HLAVNĚ HODNĚ PRÁCE! A někdy i ve velkém horku nebo naopak v dešti. Festival pro jeho TEAM, na rozdíl od diváků, nekončí s posledním úderem bicích, ale trvá ještě další cca 3 dny, kdy se vše likviduje a uklízí. Zároveň se však potkáte s různými muzikanty a někdy i s těmi nejslavnějšími... :) Naše zkušenost je stále stejná: Byla to dřina a blázinec, ale užili jsme si to a hlavně - ŽILI JSME NA PLNO A MĚLO TO SMYSL!

GALERIE

19, JR 2015
002 first
12, JR 2015
18, JR 2015
2, JR 2015
7, JR 2015
DSC_0259
59, JR 2015
23, JR 2015
26, JR 2015
3 cistyfestival
30, JR 2015
31, JR 2015
APHRODITE /GB/
20,JR 2015
4, JR 2015
41, JR 2015
49, JR 2015
50, JR 2015
52, JR 2015
6, JR 2015
62, JR 2015
8, JR 2015
9, JR 2015
Circus PONORKA
děti 3
děti 9
fanoušek JR 2015
JamFOLK
jamfolk dav ze zadu
JamFOLK odpoledne
JamFOLK- areál je na krásném místě
JAMÍK
Jamík - o děti pečují profesionálové
areál 2015

PARTNEŘI

 

 

 

     

 

  
     
     
     

 
 
    
 

 

 

   
       
       

 

 

 

 

Brigáda

PROPAGUJTE JAMROCK!

Vzhledem k tomu, že akcí je všude nekonečně, je třeba kvantum propagace. Pokud jste na škole, v práci, kde je hodně zaměstnanců, děláte populární sport, máte úžasné možnosti pomoct svému oblíbenému festivalu a nám umožnit využít ušetřené peníze na kapely atd... Ozvěte se s vaším nápadem na propagaci nebo vám dáme tip my ...

 

NÁPAD!

Pokud máte nějaký nápad na vylepšení, neostýchejte se poslat ho na info@jamrock.cz . Pokud bude smysluplný, vtipný, neotřelý a finančně přijatelný (chcete mít přeci nízké vstupné...), rádi ho, samozřejmě se zveřejněním jména a vstupenkou pro vás ZDARMA, zrealizujeme!

 

BRIGÁDA...!
Vy, kteří si chcete vyzkoušet co to je festival zevnitř a jak vypadá, jste spolehliví a nečiníte si, krom dvou vstupenek navíc, žádné nároky na finanční odměnu, pište na adresu info@jamrock.cz a do předmětu napište JAMROCK TEAM. Napište co by jste asi tak chtěli dělat, co by vás nejvíc bavilo a my se vám ozveme.  
^
[CNW:Counter]