slideshow
EVERLAST /USA/
slideshow
Steven Seagulls -FIN
slideshow
BLENDED BREW /DK/
slideshow
DIVOKEJ BILL
slideshow
ANNA K
slideshow
WOHNOUT + E.PILAROVÁ
slideshow
TŘI SESTRY
slideshow
J SVĚCENÝ + M DVOŘÁK
slideshow
XINDL X
slideshow
HARLEJ live
slideshow
VYPSANÁ FIXA
slideshow
LIPO
slideshow
ATMO MUSIC
slideshow
VLADIMÍR 518 + DJ MIKE TRAFIK + REFEW
slideshow
JASNÁ PÁKA
slideshow
VOXEL (2)
slideshow
DYMYTRY c
slideshow
NVU
slideshow
The Atavists
slideshow
QUEENS OF EVERYTHINK
slideshow
slideshow
FLERET
slideshow
slideshow
PAVEL CALTA
slideshow
PEKAŘ
slideshow
J Marshall & AA Band

TŘI DNY ŽIVOTA NAVÍC

EVERLAST (USA), STEVE'N' SEAGULLS (FIN), BLENDED BREW (DK), JAMIE MARSHALL /GB/+AA BAND (JF), PETER ARISTONE (SK),  DIVOKEJ BILL, ANNA K, WOHNOUT + EVA PILAROVÁ, VIVALDIANNO, TŘI SESTRY, XINDL X, HARLEJ, VYPSANÁ FIXA, DAVID KOLLER & JASNÁ PÁKA, POLETÍME, VOXEL, DYMYTRY, EKTOR+ DJ NOIR, NVÚ, ROOT, READY KIRKEN, QUEENS OF EVERYTHING, THE ATAVISTS, ATMO MUSIC, LIPO, VLADIMÍR 518 + TRAFIK + REFEW, LIMETAL, M. ZTRACENÝ, TORR, DEBUSTROL, COP (JF), IVAN HLAS (JF), POLETÍME?, SHATTER, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, TRAUTENBERK, R. KŘESŤAN + DRUHÁ TRÁVA (JF), FLERET (JF), SPIRITUÁL KVINTET (JF), NVÚ, The SNUFF, SNAP CALL, The COMPLICATION, VISION DAYS, HEEBIES JEEBIES, VŠICHNI SVATÍ, PAVEL CALTA (JF), DJ VOLUME PLUS, DJ N:FORCE, DJ THIEW, PEKAŘ, COCAINE PARTY, SABINA KŘOVÁKOVÁ, DJ SIRENE FACTORY /COCOJAMMIN/, DJ W23 aka WILDA PANDA, DJ SPEEDY, ALABAMA - COUNTRY DANCE /JF/, CARRAMBA /JF/, THE SHOOKIES, ANDREJ RYBECKÝ, atd...

ANNA K PO DVOU LETECH NA JAMROCKU S NOVÝMI SKLADBAMI!

V absolutní premiéře uslyší diváci JamRocku některé skladby z dlouho očekávaného alba ANNY K. Ta tak po šesti letech vydává další album, ...

Více >

DAVID KOLLER PŘIJEDE S JASNOU PÁKOU!

Přesto, že to nebylo vůbec jisté, podařila se dobrá věc - totiž že David Koller přijede s Jasnou Pákou a bude s ní vystupovat. Důvo...

Více >

NETRADIČNÍ POZVÁNKA NA JAMROCK ...

Položili jsme několik normálních i nenormálních otázek kapelám - první část je tady!...

Více >

LETOS KONEČNĚ SPRCHY a OBČERSTVENÍ VČETNĚ SNÍDANÍ!

Po loňské neexistenci objednaných sprch, kdy nám dodavatel skončil kdesi v karibiku o měsíc déle , než plánoval, se letos zdržuje v kra...

Více >

JAMÍK od Rodinných pasů přinese spoustu zábavy dětem!

Kouzelník Aleš Krejčí, loutkové divadlo Kozlík, tvořivé dílny, pohybové hry, malování na obličej, od Rodinných pasů a RO Budulínek žong...

Více >
1
2
3
4
5
6
7
8
9

PROGRAM NA 9. JAMROCK VE DNECH 3. - 5. 6. 2016

PROGRAM JAMROCK 2016 PÁTEK
PROGRAM JAMROCK 2016 SOBOTA
PROGRAM JAMROCK 2016 NEDĚLE
PROGRAM JAMFOLK 2016

DALŠÍ NOVINKY...

 

LETOŠNÍ JAMROCK MÁ KROM 2 TRADIČNÍCH, TATO DALŠÍ PÓDIA:

 

4. PÓDIUM WORLD-FOLK-COUNTRY-ALTERNA pódium, které vznikne vlastně ze 3. podia - resp. zůstane stavba, ale promění svůj vizuál i okolí. V neděli letos poprvé bude JamFolk totiž v hlavním areálu JamRocku, protože to je součást tohoto festivalu (poprvé s příplatkem pouhých 50Kč za všech 10koncertů věhlasných skupin!) Pódium bude mít díky tomu nesrovnatelně s minulými roky vylepšený catering, další stánky s nápoji a nonfoodem, skupiny budou mít důstojnější zázemí. A všichni výrazně lepší hygienické podmínky.

3. PÓDIUM - pódium, které pro vás chystáme letos poprvé, bude dramaturgicky zcela nově. Vystoupí zde všichni pozvaní interpreti z oblasti hip-hopu a rapu. Krom toho se zde, namísto dřívějších začínajících a někdy ještě ne zcela vyhraných kapel ze soutěže Skutečná liga, představí ostřílené zkušené kapely a na ty, které mají za sebou jen pár let, byla brána velmi přísná měřítka. Takže letos vám toto pódium přinese spoustu opravdu kvalitní zábavy, kterou si určitě nenechte ujít!

5. JamDANCE - pódium, které jsme v loni ozkoušeli a setkalo se s velkým ohlasem, bude letos ještě lépe "vyzbrojeno" s větší LED obrazovkou a vylepšeným zvukem i výzdobou. Bude mít i lepší cateringové zázemí a hezčí bary. Najdete ho vpravo (z pohledu diváka) pod hlavním podiem a v noci z pátka na sobotu pojede do 04.00hodin a ze soboty na neděli dokonce až do 05.00hodin! Vystřídá se zde několik DJ's za noc! Tenhle mejdan fakt nevynechejte! Pátek je věnován opět DRUM'N'BASS  a sobota EDM a jejím transformacím. Ale neškatulkujeme...:) a bavíme se!

 

6. JamíkSTAGE - pódium, kde bude již tradičně úplně samostatný program pro naše nejmenší, kde budou vystupovat klauni, divadýlka pro děti, detská muzika, které si zazpívají naše ratolesti, pohybové aktivity, malování na obličej a td... Rovněž tradičně pod vedením zkušených profesionálů ze systému Rodinné Pasy, kteří vám s veškerou zodpovědností pohlídají vaše dítě, aby jste si JAmRock mohli řádně užít! 

Systém Rodinné Pasy nabízí i celorodinné zlevněné vstupenky.

PŘECE JEN JE PŘÍJEMNÉ, KDYŽ SE NA FESTIVALU OBJEVÍ JEŠTĚ NĚCO,

TŘEBAS I DROBNOST, KTERÁ ČLOVĚKA PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPÍ, O KTERÉ NEVĚDĚL.

 

A TAK JSME SE ROZHODLI, ŽE VÁM VŠECHNO NEŘEKNEME, ŽE VŠECHEN PROGRAM NEBUDEME ANNONCOVAT A ŽE SI NECHÁME NĚCO MIMO RÁMEC MUZIKY AŽ NA MÍSTO...  

SPOUSTA SKVĚLÝCH STÁNKŮ S VÝBORNÝMI SPECIALITAMI I FESTIVALOVOU KLASIKOU - TO BUDE LETOŠNÍ JAMROCK .

Peckou v této oblasti je OBŘÍ SUD JAMESON S ROZMĚREM 8 X 10M!!! a bude stát na platu, kde bude, krom vnitřku sudu, další sezení a bar. Další bary Pernod Ricard - tedy JAmeson a Becher atd... budou po areálu rozmístěny tak, aby jste si to pořádně užili. Rovněž RedBull letos velmi výrazně posílí a chystá další bary a další sezení. V areálu bude také zóna pro milovníky dobrého pokouřeníčka včetně prodeje. Stánků víc než kdykoliv s velikou pestrostí!

Letos se můžete těšit tradičně na piva z produkce BUDVARU, kde byli mnozí v loňském roce překvapeni, jak si pochutnali a Budvar sklidil zaslouženě většinovou chválu (samozřejmě u piva víme jak to v té naší republice máme a že každý je "na slovo vzatý odborník" a možná je to divné , ale my si myslíme, že je to dobře, že máme tolik rejpalů, aspoň to nutí ty naše pivovarníky vařit pořádné pivo...:). 

JamRock je FESTIVAL, a zdá se, že z těch velkých poslední, KTERÝ JE V OPRAVDOVÉ PŘÍRODĚ!

 

Jsme VENKOVSKÝ festival a jsme na to pyšní, máme z toho radost a konec konců to je i důvod, proč je tady taková atmosféra a pohoda.

A tak chceme jít cestou přírody, aby se promítala do všech částí JamRocku. 

Čistota přírody nám není jedno a tak třídíme a nehážeme si odpad pod sebe. Máme naštěstí velmi dobrou spolupráci s Ekokomem - potažmo s Čistým festivalem - systémem, který už roky vzdělává a vede lidi k tomu, že je lepší nebýt pra.. 

Vzhledem k tomu, že už je čas dát první noc venku, připravili jsme pro vás jako obvykle stanové městečko. Stanové městečko zůstává ZDARMA!

A letos KONEČNĚ SE SPRCHAMI! Provozovatel sprch, který v loni uvízl kdesi v karibiku se letos dostavil, sprchy dokonce vylepšil a tak bude mít divák stanující na JamRocku k dispozici za přijatelný poplatek na pokrytí nákladů, celkem 19 sprch.

 

 

 

 

PROGRAM JAMROCK 2016 PÁTEK
PROGRAM JAMROCK 2016 SOBOTA
PROGRAM JAMROCK 2016 NEDĚLE
PROGRAM JAMFOLK 2016

VSTUPENKY - výhradní prodejce Ticketstream

VSTUPENKY SÉRIÍ - PRÁZDNINOVÁ, VÁNOČNÍ, DO 1.3.2016 A DO 1.5.2016 JSOU ZCELA VYPRODÁNY

VIP - VYPRODÁNO

 

CENY PLATNÉ DO 31.5.2016:

JAMROCK + JAMFOLK                                            549,-

JAMROCK PÁTEK SOBOTA                                     499,-

JAMROCK JEDNODENNÍ PÁTEK                             350,-

JAMROCK JEDNODENNÍ SOBOTA                          350,-

JAMFOLK                                                                 249,-

JAMFOLK (při předložení vstupenky JamRock)       50,-

JR DĚTI DO  6-TI LET                                         ZDARMA

JR DĚTI DO 12-TI LET                                               200,-

JF DĚTI OD 6 - 12-TI LET                                          100,-

ZTP/ZTTP                                                          ZDARMA

JR DOPROVOD                                                          200,-

 Speciální ceny přináší systém Rodinné pasy, kde zakoupíte rodinné vstupné nebo pro dospělého s dítětem za polovinu - viz systém Rodinné pasy. Stejně tak i senioři na JamFOLK.

INFORMACE
průvodce festivalem

Areál festivalu JamRock
Klostermanova, 564 01 Žamberk, Česká republika

GPS: 50.079575,16.450113

Mapa: http://g.co/maps/98p2k

 


Zvětšit mapu

DOPRAVA

Žamberk je velmi malebné městečko s nádherným okolím, zámkem i přírodou a řekou a koupalištěm. Nachází se v Pardubickém kraji na jižním cípu úpatí Orlických Hor.

 

Nejbližší větší města: okres Ústí nad Orlicí cca 30 km, Šumperk cca 35 km (na východ), Rychnov cca 20 km (na severozápad), krajské Pardubice cca 50 km (zhruba na jihozápad), Hradec Králové cca 50 km na západ, Olomouc cca 100 km (na jihovýchod)


Parkování

V Žamberku bude návěstí na parkoviště, které stojí jen 50Kč na celé 3 dny! Pod dohledem (nikoli hlídané - za věci ani vozidla se neručí!) a hned vedle má přechodně po dobu JamRocku sídlo Policie. Neparkujte jinde, vozidlo vám odtáhnou!

STANOVÉ MĚSTEČKO

Stanové městečko je zcela ZDARMA! a letos vám nabídne vylepšenou hygienu včetně SPRCH a většího množství WC.

Vylepšený bude zároveň i catering, kde krom piva a dalších nápojů koupíte i jídlo včetně ranních snídaní.


Jízdomat.cz

DALŠÍ UBYTOVÁNÍ

KROM STANOVÉHO MĚSTEČKA NAJDETE V OKOLÍ MNOHO UBYTOVACÍCH KAPACIT OD PENZIONŮ, KEMPŮ S CHATKAMI AŽ PO HOTELY. JAMROCK JE V REKREAČNÍ OBLASTI.

Penziony a hotely v okolí

www.orlicko.cz

 

KONTAKTY

Kontaktní adresa:

Festival Jam Rock

Nerudova 198

500 02 Hradec Králové

 

Booking kapel Libor Pavlata libor.pavlata@jamrock.cz
Merchandising Radka Pavlatová radka.pavlatova@casopisvyber.cz
Stage manging Jiří Sloupenský jirka.sloupensky@gmail.com
Portály, VIP, Press Iva Rejlová iva.rejlova@jamrock.cz
Produkce  Miroslav Rybář rybar.mi@seznam.cz 
     

 

 

PRO PRODEJCE

Catering

Zájemci o catering i nonfood (stánky s čímkoliv) zasílejte nabídky na adresu:  radka.pavlatova@casopisvyber.cz 

 

PRESS

Akreditace, vstupenky

Kontaktní osoby:

Iva Rejlová: iva.rejlova@jamrock.cz

Matěj Pavlata: pavlata.matej@gmail.com

 

PRESS

Iva Rejlová: iva.rejlova@jamrock.cz

 

PRO KAPELY

PRO ROK 2016 JSOU VŠECHNY SLOTY OBSAZENY, PROTO JIŽ NELZE ŽÁDNÉ SKUPINY DO LINE-UPU ZAŘADIT. ĎĚKUJEME ZA NABÍDKY, DALŠÍ NÁM JIŽ NEZASÍLEJTE, VZHLEDEM K PRACOVNÍMU VYTÍŽENÍ NEMŮŽEME ANI NA JEDNOTLIVÉ NABÍDKY ODPOVÍDAT. 

PRO ROK 2017, KDY JAMROCK OSLAVÍ 10.VÝROČÍ, BUDOU VYBÍRÁNY SKUPINY Z TĚCH, KTERÉ ZA UPLYNULÉ ROKY NA JAMROCKU VYSTOUPILY A U DIVÁKŮ SE SETKALY S NEJVĚTŠÍM OHLASEM. PROTO NÁM NA ROK 2017 TAKÉ NABÍDKY NA VYSTOUPENÍ NEZASÍLEJTE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

PRO ROK 2018 BUDOU PRO NABÍDKY ÚČASTI VYTVOŘENA PRAVIDLA A PARAMETRY POZDĚJI.

CHCI PRACOVAT NA FESTIVALU

Pokud máte zájem pracovat na festivalu, pošlete mail na adresu info@jamrock.cz a do předmětu zadejte heslo: brigáda TEAM a do mailu napište svoji představu co by jste chtěli dělat a zda zdarma nebo za peníze a za kolik. Nejatraktivnější pozice budou samozřejmě obsazovány nadšenci, kteří nechtějí nic a zajímá je hlavně práce na festivalu a zázemí. Nezapomeňte však že: FESTIVAL A JEHO PŘÍPRAVA JE SICE ZÁBAVA, ALE HLAVNĚ HODNĚ PRÁCE! A někdy i ve velkém horku nebo naopak v dešti. Festival pro jeho TEAM, na rozdíl od diváků, nekončí s posledním úderem bicích, ale trvá ještě další cca 3 dny, kdy se vše likviduje a uklízí. Zároveň se však potkáte s různými muzikanty a někdy i s těmi nejslavnějšími... :) Naše zkušenost je stále stejná: Byla to dřina a blázinec, ale užili jsme si to a hlavně - ŽILI JSME NA PLNO A MĚLO TO SMYSL!

GALERIE

19, JR 2015
002 first
12, JR 2015
18, JR 2015
2, JR 2015
7, JR 2015
DSC_0259
59, JR 2015
23, JR 2015
26, JR 2015
3 cistyfestival
30, JR 2015
31, JR 2015
APHRODITE /GB/
20,JR 2015
4, JR 2015
41, JR 2015
49, JR 2015
50, JR 2015
52, JR 2015
6, JR 2015
62, JR 2015
8, JR 2015
9, JR 2015
Circus PONORKA
děti 3
děti 9
fanoušek JR 2015
JamFOLK
jamfolk dav ze zadu
JamFOLK odpoledne
JamFOLK- areál je na krásném místě
JAMÍK
Jamík - o děti pečují profesionálové
areál 2015

PARTNEŘI

 

 

 

     

 

  
     
     
     

 
 
    
 

 

 

   
       
       

 

 

 

 

Brigáda

PROPAGUJTE JAMROCK!

Vzhledem k tomu, že akcí je všude nekonečně, je třeba kvantum propagace. Pokud jste na škole, v práci, kde je hodně zaměstnanců, děláte populární sport, máte úžasné možnosti pomoct svému oblíbenému festivalu a nám umožnit využít ušetřené peníze na kapely atd... Ozvěte se s vaším nápadem na propagaci nebo vám dáme tip my ...

 

NÁPAD!

Pokud máte nějaký nápad na vylepšení, neostýchejte se poslat ho na info@jamrock.cz . Pokud bude smysluplný, vtipný, neotřelý a finančně přijatelný (chcete mít přeci nízké vstupné...), rádi ho, samozřejmě se zveřejněním jména a vstupenkou pro vás ZDARMA, zrealizujeme!

 

BRIGÁDA...!
Vy, kteří si chcete vyzkoušet co to je festival zevnitř a jak vypadá, jste spolehliví a nečiníte si, krom dvou vstupenek navíc, žádné nároky na finanční odměnu, pište na adresu info@jamrock.cz a do předmětu napište JAMROCK TEAM. Napište co by jste asi tak chtěli dělat, co by vás nejvíc bavilo a my se vám ozveme.  
^
[CNW:Counter]